Zaloguj się lub zarejestruj konto w serwisie

Bezpieczny dom? poznaj systemy zabezpieczające

Autor: admin Data: 2018-03-26 15:53:25

 Systemy zabezpieczające mieszkańców stają się coraz bardziej popularne. Nowe budynki są coraz częściej wyposażane w różnorodne systemy, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

 

ochrona mienia

 

Systemy domofonowe - https://www.montersi.pl/domofony-i-wideodomofony

Popularne i podstawowe wyposażenie współczesnych budynków. Zachwycają różnorodnością i funkcjami. Mogą być wyposażone w kamery i umożliwiać podgląd wideo. Poprawiają komfort mieszkańców, pozwalają na komunikację z daleka i otwarcie drzwi tylkoi wyłącznie pożądanym osobom.

monitor ip

Systemy alarmowe - https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe

Wielofunkcyjne, pełne systemy, które w sposób kompleksowy zapewniają bezpieczeństwo na posesji. Często połączone z firmami ochroniarskimi, zawsze czujne, zawsze na straży. Chronią dom czy mieszkanie przed niechcianymi gośćmi. Odstraszają także potencjalnych włamywaczy.

 

oferta montersi

Monitoring

Coraz częściej wykorzystywany w trosce o bezpieczeństwo naszego domu czy mieszkania. Rejestrują wszystko co dzieje się w danym miejscu. Działają poprzez kamerę, która przesyła do monitora obraz. Dla jego jakości istotna jest kamera, która może mieć różne parametry nagrywania oraz zasięg przesyłu i widzenia. Najdroższe są obrotowe kamery o szerokim kącie i ostrości powyżej 720p.

kamera ip

Zabezpieczenia mechaniczne

Fizyczne przeszkody mające na celu ochronę domu przed włamywaczem. Należą do nich m.in. drzwi antywłamaniowe. Są to specjalnie wzmocnione okucia, które uniemożliwiają forsowanie ich nawet przez wprawionych złodziei. Istotne w tym przypadku są zamki oraz wkładki zamykające. Drugim elementem, przez które niepożądana osoba może dostać się do naszego domu są okna. Najpopularniejszym rozwiązaniem są kraty, jednak dbając o estetykę powinniśmy zwrócić naszą uwagę na folie antywłamaniowe. Są dyskretne a skuteczne.

 

Podsumowanie

Całość zabezpieczeń sprawia, że nasze domy są coraz to lepiej chronione, a komfortw nich mieszkania powiększa się. Jest to więc branża silnie rozwijająca się, a nie inaczej będzie w dalszym ciągu.

Jeśli zastanawiasz się nad zabezpieczeniem domu, sprawdź ofertę sklepu Montersi.pl - https://www.montersi.pl/

montersi

Brak komentarzy!
kod